Danimarkëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fakse, Faxe, Sjælland, Danmark: 4640

4640

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fakse, Faxe, Sjælland, Danmark
Qytet :Fakse
Rajon 3 :Faxe
Rajon 2 :Sjælland
Rajon 1 :Danmark
Vend :Danimarkë(DK)
Kodi Postar :4640

Informacione të Tjera
Gjuhë :Danish (DA)
Kodi Rajoni :DK-85
gjerësi :55.25543
gjatësi :12.11986
Zona Koha :Europe/Copenhagen
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fakse, Faxe, Sjælland, Danmark është e vendosur në Danimarkë.Kodi i saj është zip 4640.

Të tjerët u kërkohet në
Fakse, Faxe, Sjælland, Danmark,4640 ©2014 kodin postar Query